Телефон гарячої лінії
044 337 43 47
info@plusmarket.ua

Мережа магазинів «Plus Market»

about

Plus Market – мережа магазинів товарів для дому та краси в українському сегменті drogerie. Plus Market є в обласних центрах та невеличких селищах міського типу України – це забезпечує доступність магазинів до покупців.

Перший магазин Plus Market було відкрито влітку 2015 року, а сьогодні таких 35! Незважаючи на свій молодий вік, мережу Plus Market вже встигли полюбити десятки тисяч українців.

У наших магазинах можна знайти безліч товарів на будь-який смак, вік та гаманець.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий та якісний асортимент товарів відомих вітчизняних та світових виробників – засоби для догляду та особистої гігієни для всієї родини, засоби категорії wellness, товари для прибирання оселі, а також декоративну косметику, парфуми, галантерею, біжутерію тощо.

Plus Market дбає не тільки про дорослу категорію покупців. Особлива увага відводиться догляду за малюками. Саме тому на полицях мережі можна знайти безліч дитячих товарів – від підгузків до шампунів, кремів та лосьйонів. З таким великим асортиментом дитячих засобів матусі отримують тільки найякісніший догляд за своїми діточками.

Партнери Plus Market — це офіційні представництва авторитетних, визнаних у світі брендів, серед яких SC JOHNSON, HENKEL UKRAINE, Невская Косметика, Kimberly-Clark, Colgate & Palmolive, P&G, BEIERSDORF, UNILEVER, Garnier, Loreal, Schwarzkopf та інші.

Тож чекаємо Вас у наших магазинах!